Kontakti



 
Rīga

Ganību Dambis 25FRīga

Darba laiks: 9:00 - 17:00 sesdiena,svetdiena –slēgts

Mob.t. 29126530
Tālr. 67320006
Fakss 67323341
E-pasts riga@eldita.lv 

 Majas lapa Riga.jpg  

 <

 
 



VALMIERA

 

Jāņa Endzelīna iela 1, Valmiera

Darba laiks: 9:00 - 17:00

sesdiena,svetdiena –slēgts

Mob.t. 26321594
Tālr. 64221000
Fakss 64221000
E-pasts valmiera@eldita.lv 

 Valmiera.jpg  

 

 
  <  
 



KULDIGA

Vakara iela 15, Kuldiga

Darba laiks: 9:00 – 17:00 
Sestdiena, svētdiena - Slēgts
 

Mob.t. 26179829
Tālr. 63323281
Fakss 63323281
E-pasts kuldiga@eldita.lv 

 Kuldigas ofissVakara 15-1.jpg  

 

 
Skatīt LIEPAJAS OFISS lielākā kartē
 
 
 
   
 
 


SALDUS

Rīgas iela 13, Saldus

Darba laiks: 9:00 - 17:00 sesdiena,svetdiena –slēgts

Mob.t. 29129856
Tālr. 63807239
Fakss 63807239
E-pasts saldus@eldita.lv

Saldus birojs 15.jpg  

 

 
   
 



TUKUMS

Pils iela 5, Tukums

Darba laiks: 9:00 – 17:00 
Sestdiena, svētdiena - Slēgts

Mob.t. 26334438
Tālr. 63181440
Fakss 63181440
E-pasts tukums@eldita.lv

                                 

2.jpg

 

 

 
 
Skatīt Pils iela 5, Tukums lielākā kartē
 
 



TALSI

 

Miera iela 2, Talsi

Darba laiks: 9 - 17
sesdiena,svetdiena -slēgts  

Mob.t. 29247735
  Tālr. 63221875
  Fakss 63221875
  E-pasts talsi@eldita.lv     
 

Talsi_ofiss.jpg

 

 

 
 
Skatīt Miera iela 2, Talsi lielākā kartē
 



Jēkabpils

 

Brīvības iela 113, Jēkabpils    

Darba laiks: 9 - 17
sesdiena,svetdiena -slēgts  

Mob.t. 29156408
  Tālr. 65234540
  Fakss 65234540
  E-pasts  jekabpils@eldita.lv

     
 

 Jauns_Jekabpils_izkartnes - Mazs.jpg

 

      




Ogre

 

Grīvas prospekts 4, Ogre    

Darba laiks: 9 - 17
sesdiena,svetdiena -slēgts  

Mob.t. 29238878
  Tālr. 65047958
  Fakss 65047958
  E-pasts  ogre@eldita.lv

     
 

 Ogre Grivas pr_4.jpg